Specjalista ds. Bezpieczeństwa IT (pentester)

Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania:

• Biegła znajomość mechanizmów luk obecnych w aplikacjach webowych takich jak OWASP Top 10 Vulnerabilites.
• Umiejętności praktycznego wykorzystania wykrytych podatności.
• Znajomość przeciwdziałania podatnościom na poziomie aplikacji oraz infrastruktury IT.

• Znajomość języka angielskiego umożliwiająca rozumienie dokumentacji technicznej

Mile widziane:

• Certyfikaty poświadczające zawodowe kompetencje i wiedzę (np. CEH)

• Doświadczenie w pracy na stanowisku pentester, security expert, podobne w innych spółkach

• Chęć rozwoju swoich kompetencji zawodowych w zakresie kompleksowego bezpieczeństwa teleinformatycznego w firmie.

• Wykształcenie techniczne.

Zakres obowiązków:

• Wykonywanie testów bezpieczeństwa aplikacji lub infrastruktury IT dla klientów spółki

• Ocena ryzyka wykrytych podatności

• Współpraca ze specjalistami i ekspertami IT w zakresie wdrażania wymogów i standardów bezpieczeństwa IT.

Oferujemy:

• Konkurencyjne wynagrodzenie

• Stabilne warunki współpracy

• Zadania dostosowane do wiedzy i doświadczenia

• Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole

• Elastyczną formę zatrudnienia (umowa o pracę lub B2B).
• Możliwość rozwoju na stanowisku Pentestera.
• Udział w rozbudowie naszego działu Security.
• Możliwość samodzielnego realizowania zadań.
• Udział w dużych projektach informatycznych.
• Kontakt z nowymi technologiami.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.